.: Witamy na stronie Klubu Miłośników Pojazdów Szynowych w Poznaniu .:
Przejazd Autobustem odbył się w dniu 14 marca 2010 roku, imprezę dzięki uprzejmości przewoźnika Eko- Rondo z Puszczykowa zorganizował Klub Miłośników Pojazdów Szynowych. Do przejazdu wytypowano ostatni sprawny egzemplarz tego przewoźnika, oznaczony numerem taborowym 4.
Trasa imprezy: Dębiec (10:00) - Komorniki - Konarzewo - Dopiewo (10:58) - Gołuski (11:26) - Komorniki (wzdłuż Wielkopolskiego Parku Narodowego) - Sasinowo (12:46) - Daszewice - Kamionki - Kórnik (13:48) - Kleszczewo (14:03) - Poklatki (15:14) - Gowarzewo (15:22) - Tulce (15:35) - Dworzec Rataje (15:54)